5 טיפים חשובים לקניות בAmazon

באם אתם אוהבים לקנות באינטרנט ואם רק מתחילים את צעדיכם הראשונים בקניות מקוונות מאמר זה בדיוק בשבילכם! קיים כרטיס הנקרא  כרטיס נטען פריפייד. זהו כרטיס  נטען של מאסטרקארד והוא מותאם באופן מושלם לקניות באינטרנט. במאמר זה נציג בפניכם 5 טיפים חשובים לקניות בAmazon ונפרט על כרטיס זה.

הרגלי הצריכה של הישראלים השתנו לבלי הכר מאז תקופת הקורונה והאירועים הביטחוניים. רכישות מחנויות אינטרנטיות ומחנויות אינטרנטיות מחו"ל כגון אמזון, איביי וכדומה נעשו שכיחות ורבות. ישראלים שלא נהגו לעשות קניות באינטרנט מצאו את היתרונות הגלומים בקנייה מהסוג הזה. בנוסף נפתחו מגוון רחב של עסקים אינטרנטיים וחנויות שהעבירו את מרבית הפעילות למרחב הדיגיטאלי והחנויות המוכרות הרחיבו את פעילותיהן.

רוצים לדעת 5 טיפים חשובים לקניות בAmazon?

  1. לרכוש בכרטיס אשראי נטען של פריפייד
  2. מומלץ לעשות רשימה מסודרת ולעשות קנייה מרוכזת של כל מה שצריך.
  3. לא לרכוש בסכומים שעולים את סכום הרכישה המחויב במכס
  4. לחפש את ההנחות והקופונים
  5. לרכז קניות לימים שבהם יש הנחות גדולות כגון בלאק פריידי

כרטיס נטען פריפייד.

כרטיס נטען פריפייד זה הינו כרטיס עם מסגרת ברורה לניהול יעל של הוצאת כסף. כאשר מסתיימת המסגרת לא ניתן למשוך כספים מהכרטיס עד לפעולת ההטענה הבאה. דבר המאפשר קנייה בטוחה ויעילה באינטרנט. במקרה של גניבה לא יוכלו למשוך את כל כספכם. ניתן להשתמש בכל אמצעי תשלום, ניתן להטעינו בכל זמן ומכל מקום ובנוסף קיים מערך של מענה לקוחות 24/7.

רשימת קניות מוקפדת ומסודרת:

לפני שאתם ניגשים לקנייה תוודאו שיש בידכם רשימה של כל מה שצריך לקנות. באתר מגוון מוצרים עצום וכדאי לרכז את כל הקניות במקום אחד על מנת לזכות בהטבות ומבצעים. כמו כן כך תוכלו לנהל את התקציב שיש בידכם בצורה אחראית ולא תכנסו להוצאות מיותרות. ניתן להיכנס להתרשמות ראשונית לבדוק את המוצרים ולדעת איזו רשימה להכין.

מומלץ שמחיר הרכישה לא יעלה את מחיר המכס:

כמעט בלתי ניתן לעשות זאת במכשירי חשמל ומוצרים יקרים אחרים. אך בכל שאר המוצרים כדאי לתת את הדעת על נושא זה ולחלק את המשלוחים לפי מחיר שלא עולה את המחיר החייב במכס, כמו גם לתת טווח של יומיים בין ההזמנות על מנת שלא יחויבו יחדיו.

הנחות וקופונים:

האתר מספק הנחות משמעותיות וקופונים ונצברות נקודות על קניות חוזרות, כדאי לנצל את כל ההטבות ולזכות ביתרונות ובצמצום עלויות הקנייה.

ריכוז קניות לתאריכים של הנחות:

ימים כגון בלאק פריידי, חגים וכדומה הינם תאריכים של סיילים מאד משמעותיים כדאי לכוון את ריכוז הקניות לתאריכים אלו.