מימון לעסקים קטנים

בא לי עסק! את המשפט הזה אומר לעצמו כמעט כל אחד בשלב זה או אחר של חייו. כן, אין כמעט מישהו שלא רוצה שיהיה לו עסק שיהיה הבייבי שלו ויתרום להכנסה החודשית שלו עסקים אלה דורשים מימון לעסקים קטנים.

מימון לעסקים קטנים

כמעט ואין אדם שיכול להחליט שהוא רוצה להקים עסק ובכיסו מצוי הכסף על מנת לעשות זאת. מצד שני, הפחד מפני הגופים שמספקים את המימון להקמת העסק גורם לכך שהרבה אפילו מוותרים על הרעיון שבהקמת העסק. כי לפעמים לא חשוב אם הרעיון של העסק טוב או לא, מהפכני וחדשני או לא, לפעמים המפתח הוא בגוף ממנו מקים העסק לוקח את המימון על מנת להקים אותו. והשוק הזה עמוס ומבלבל מאוד.

אל תוותר על הרעיון והמחשבה של העסק שאתה חושק בו. אל תיתן לפחד מכאב הראש שבמחשבה מאיפה להשיג את המימון להשתלט עליך. אנחנו נותנים מימון לעסקים קטנים בתנאים נוחים שתוכל לעמוד בהם בלי פחד. כי עסק הוא חלום, ואין ספק שלא תהיה אדם שלם אם לא תגשים את החלומות שלך. רוצה עוד תמריץ? עסקים קטנים תורמים לא רק לך, אלא גם לחברה ולמדינה בכך שהם תורמים לכלכלה ושומרים על יציבותה.

מה הוא בכלל עסק קטן?

עסק קטן הוא עסק בבעלות פרטית, של מישהו כמוני וכמוך, שמחזור המכירות שלו לא עולה על 20 מיליון שקלים בשנה והוא מעסיק בין חמישה לעשרים עובדים. עסקים שכאלה מרכיבים כ-90 אחוזים מהמשק בישראל וברחבי העולם, אתם לא לבד. בפתיחת העסק, מומלץ להיעזר ביועצים ובמומחים כדי שתוכלו לדלג מעל הבירוקרטיה המתישה  מימון חוץ בנקאי.

מה יכולים להיות הקשיים של עסק קטן?

כאמור, הקושי המרכזי של עסק קטן הוא במימון הראשוני. מכיוון שקשה להציג לבנקים ביטחונות ראויים, העסקים הקטנים נחשבים "מסוכנים" ולכן בדרך כלל הבנקים ממעטים לתת להם אשראי ואף דורשים החזרים גבוהים מהרגיל. קושי נוסף הוא בחוסר המידע שיש למקים העסק. נכון שאפשר למצוא את כל המידע באינטרנט, אבל לפעמים אין חכם כבעל ניסיון והצורך באדם או גוף שיעזור למקים העסק דורש עוד השקעה כספית.

מה היתרונות של עסקים קטנים לכלכלה ולמדינה?

עסקים קטנים גורמים לכך שכל אחד, מכל שכבה בחברה, מבינים שהם יכולים להגיע למצב שגם להם יש עסק ממנו הם מתפרנסים. התלות של יישובים קטנים בעסקים גדולים מסכנת את קיומם שכן אין תחרות ואין יותר מדי מקומות עבודה. מה גם שבעסק קטן כל אחד יכול להרגיש שהוא תורם לחברה, לכלכלה ולמדינה.

 

אנחנו נותנים מימון לעסקים קטנים ואתה יכול לשמור על ראש שקט. לא ננסה להשתלט לך על העסק, העסק יהיה שלך, אנחנו רק נעזור במימון. אף אחד לא צריך לדעת במי אתה נעזר ולמה, העיקר שלך יהיה את העסק שלך, במימון שלנו.

מימון לעסקים קטנים

השארת תגובה