הלוואה לפתיחת עסק

הלוואה לפתיחת עסק

אם אתם חולמים על עסק משלכם אך אין לכם את התקציב לכך, עם הלוואה לפתיחת עסק תוכלו להגשים את החלום שלכם. הלוואה לפתיחת עסק נועדה לעזור לכם בשלבים הראשונים לפתיחת העסק שלכם, כאשר אתם צריכים סכום כסף מסוים על מנת להתחיל. עם לקיחת הלוואה לעסק החדש, תוכלו להגשים את החלום האישי שלכם ואף להחזירה בתשלומים נוחים.

אילו גופים נותנים הלוואות לעסק?

מכיוון שקיימים לא מעט גופים שונים בשוק אשר מציעים הלוואות שונות לעסק, חשוב לבחור את הגוף אשר מלווה לכם בצורה חכמה. את ההלוואה לפתיחת העסק תוכלו לקחת מאחד הבנקים, גופי מימון שונים חוץ בנקאיים, חברות אשראי ואף בערבות המדינה. כך שאם הבנק שלכם לא אישר לכם הלוואה לפתיחת עסק תוכלו לקחת אותם מחברות מימון חוץ בנקאיות שישמחו לתת לכם אותה. רצוי לפנות לקבלת הלוואה ראשית לבנק, ובמידה והבנק לא מאשר לכם תוכלו לפנות לגופים אחרים על מנת לקבלה. היתרון בפנייה לבנק הוא שהבנק מכיר אתכם בתור לקוחות שלו, ובמידה והחשבון שלכם יציב לאורך השנים ואין חריגות או תיקים בהוצאה לפועל או משפט נגדכם, הבנק יאשר לכם את הלוואה ויפרוס לכם אותה לכמה שיותר תשלומים שיקלו עליכם את החזר ההלוואה.

מה חשוב לבדוק בעת לקיחת הלוואה לפתיחת עסק?

רגע לפני שאתם מחליטים לקחת הלוואה לפתיחת עסק חשוב שתשימו לב לדברים הבאים. מהו אחוז הריבית שאתם צריכים לשלם, כמה תשלומים ניתן לפרוס את ההלוואה, מיהו הגוף הפיננסי שמעניק אותה, מהם ההתחייבות הרשמיות להלוואה זאת, האם יש צורך בערבויות וכו'. לאחר שתבררו פרטים אלו וכן בחברות אחרות תגיעו למסקנה איזה הלוואה מתאימה לכם ואיזה תוכלו להחזיר מבחינת התשלומים ואחוז הריבית. נסו להשיג את התנאים הטובים ביותר לעסק שלכם, בטרם תסגרו עם   הלוואה לעסק קיים החברה שממנה אתם רוצים לקחת את ההלוואה.

מי זכאי לקבל הלוואה לפתיחת עסק?

הלוואה לפתיחת עסק זכאים יזמים אשר בעל ניסיון בתחום בו הם מעוניינים לעסוק. על היזמים להראות שהייתה להם בעבר יציבות פיננסית בנקאית תקינה ללא כל בעיה, כלומר לא חזרו להם תשלומים, צ'קים, הוראות קבע או שלא היה להם תיקים פתוחים בהוצאה לפעול ואין נגדם תביעות משפטיות שונות. הם חייבים להציג קיום לקוחות אשר מעוניינים לעבוד עימם, ולהכין תחזית רווחיות של העסק אשר מאפשר להם להחזיר את הלוואה מדי חודש. עוד דברים שהם חייבים זה הון עצמי משלהם עד 20% מסה"כ תוכנית ההשקעה.

איזה סכום הלוואה ניתן לקבל?

סכום ההלוואה שניתן לקבל לפתיחת עסק חדשה הוא עד 500,000 ₪. בדר"כ הקרנות אינן מאפשרות להגיע לחוב כולל הגדול  מ-300,000 ₪. לכן בטרם החלטתם על לקיחת הלוואה לפתיחת עסק חשוב שתוכלו לעמוד בה מדי חודש, על מנת שלא תקלעו למצבים בהלוואה תחזור. מעבר לכך, חשוב שיהיה לכם הון עצמי התחלתי משלכם על מנת שהבנק יוכל לאשר לכם הלוואה לפתיחת עסק.

כיצד מתבצעת הגשת הבקשה להלוואה לעסק?

ניתן להגיש את הבקשה להלוואה לעסק חדש באופן עצמאי אך ניתן גם להגיש את הבקשה באמצעות מומחים בעלי ניסיון רב בתחום ההלוואות אשר ביצעו זאת אינספור פעמים ויוכלו לעזור לכם בפעם הראשונה. אם החלטתם להגיש באמצעות מומחים בעלי ניסיון תדעו שתקבלו ליווי צמוד עד לקבלת הלוואה. החברה תלמד את העסק שלכם ותכתיב לכם תוכנית  מקצועית, תיתן לכם ייעוץ בדברים שאתם מתקשים בהם וכמובן תכוון אתכם למסלול המתאים ביותר. עם מומחים מקצועיים תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות ודואגים לאינטרסים שלכם.

 

הלוואה לפתיחת עסק

 

 

השארת תגובה