הלוואה לעסק

כל עסק בין אם הוא בהקמה, בתחילת דרכו העסקית או שהוא בינוני חייב הלוואה לעסק על מנת שיכול להמשיך להתקיים, להתרחב וכו. באמצעות הלוואה לעסק אשר ניתנת לעסקים דרך הבנקים, חברות חוץ בנקאיות או חברות האשראי, ניתן להקל על העסק וכן להתאים לו הלוואה עם תנאי החזר נוחים, תשלומים לתקופה של עד חמש שנים וריבית משתלמת עד 12%.

מי יכול לקבל הלוואה לעסק?

כל עסק אשר נמצא במצוקה בין אם זה מבחינת הקמה, תפקודו בתור עסק קטן או התרחבות העסק שדורשת לא מעט כסף יכול לפנות לבנקים, לחברות האשראי או לחברות פיננסיות שונות בבקשת הלוואה לעסק. הלוואות בעסק הם לרוב הלוואות עם ריביות נמוכות מאוד אשר מותאמות לעסק עצמו. כך למשל עסק בהקמה או עסק מתחיל יקבל הלוואה עם ריבית נמוכה שיוכל לעמוד בה על מנת שיוכל להחזיר אותה מדי חודש. מאחר שעסקים קטנים הם עסקים שעדיין לא מרוויחים וההכנסות שלהם לא גבוהות, גופים חוץ בנקאיים הולכים לקראת ומציעים להם מגוון מסלולי הלוואות אשר מתאימות לצרכים האישיים שלהם.

האם כדאי לעסק לבקש הלוואה מבנק או מחברה חוץ בנקאית?

עסק מתחיל או בהקמה נדרש לביטחונות וערבים במידה והוא מבקשה הלוואה מהבנק,הלוואות לעסקים וזאת על מנת שהבנק יכול לראות אם העסק יכול לעמוד בתנאי החזר ההלוואה שלקח. מאחר שעסקים קטנים ומתחילים אינם ברשותם הון רב וביטחונות כפי שהבנק דורש, יכולים לפנות לאופציות נוספות כמו חברות חוץ בנקאיות או חברות אשראי. הקרן בערבות המדינה אשר מעניקה הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים היא הקרן המשתלמת ביותר מבחינת לקיחת הלוואות. בקרן תקבלו את התנאי ההלוואה הטובים ביותר בריביות הנמוכות ביותר, כך שתוכלו להחזירם מדי כל חודש. מעבר לכך תוכלו להיעזר בייעוץ מקצועי מטעם הקרן לערבות המדינה שתעזור לעסק שלכם בכל דבר בו אתם מתקשים וזאת במחיר מסובסד ביותר שתוכלו לעמוד בו.

כמה כסף כדאי לבקש לכם לבקש בתור הלוואה לעסק?

אם אתם עסק בראשית דרכו תוכלו לקבל עזרה וייעוץ עסקי שיעזור לכם לקבל החלטות נכונות בעבור העסק שלכם שכולל בין היתר את סכום ההלוואה שאתם צריכים לעסק. אך אם אתם עסק בינוני שיודע את חוקי השוק ולא בתחילת דרכו כדאי לכם לבקש סכום היגיוני  שתוכלו לעמוד בו על מנת להחזירו מדי חודש. קחו בחשבון שהבנק או חברת האשראי או החברה הפיננסית שאתם מבקשים ממנה את ההלוואה לעסק יכולה לפסול את הבקשה ולא לאשר לכם את הלוואה או סכום קטן יותר. לכן הגיעו מוכנים למבקש עם הפקיד עצמו והיו בעלי ביטחון בסכום שאותו אתם רוצים לקחת כהלוואה לעסק שלכם. אסרטיביות ושליטה בנתונים תראה לפקיד שאתם מבינים מה זאת הלוואה לעסק ואיזה הלוואה מתאימה לכם ובאיזה סכום.

הלוואה לעסק