איך השוואת מחירים תוזיל לך את ביטוח החובה?

היום כמעט בכל תחום, אנחנו יכולים לעשות השוואת מחירים בצורה פשוטה, זמינה ומהירה. אנחנו לא צריכים ללכת אל בית העסק באופן פיזי בשביל לבצע את תהליך ההשוואה, אנחנו לא צריכים לקוות ולחכות שימסרו לנו את המידע, אנחנו גם לא צריכים לשבת עם מסמכים שונים ולבצע את ההשוואה באופן ידני.

בזכות מנועי השוואת מחירים המצויים באינטרנט, בין אם זה מנועים כלליים המאפשרים לנו להשוות מוצרים ושירותים של חברות שונות ובין אם זה מנועי השוואת מחירים של בתי עסק ספציפיים, יש לנו אפשרות לייצר תהליך של השוואת מחירים באופן כזה שישרת את המטרה שלנו ולדעת מה המחיר שעלינו לשלם עבור כל מוצר ועבור כל שירות. זה תהליך פשוט ונוח שיכול להתבצע מהבית או מכל מקום אחר, הן דרך מחשב, נייד או נייח, טאבלט, מכשיר סלולר.

דוגמא לכך הוא תחום הביטוחים ובפרט ביטוחי רכב. כשאנחנו נדרשים לרכוש פוליסה לרכב חדש או לחדש פוליסה קיימת, יש לנו אפשרות לבצע השוואת מחירים וכך נדע אצל מי נכון לנו לקנות את הפוליסה הרלוונטית עבורנו. בפרט זה נכון במקרה של ביטוח חובה.

 

מדוע חשוב להשוות מחירים של ביטוח חובה ואיך זה יכול לשרת אותנו?

הרבה פעמים אנשים נוטים לחשוב שהמחיר של ביטוח חובה לא יכול להשתנות. זאת להבדיל מפוליסות ביטוח מקיף או צד ג'. זאת מאחר והמדינה מחייבת אותנו לרכוש את הפוליסה אז לכאורה, חברת הביטוח לא יכולה לקבוע את סכום הפוליסה. אך זה לא נכון, חברת הביטוח יכולה לקבוע את סכום הפוליסה עד גובה מסוים ולכן משתלם מאוד להשוות מחירים בשביל שנוכל ליהנות מהמחיר הזול ביותר.

צריך לזכור, עלות ביטוח חובה נקבעת על פי מאפיינים שונים. למשל, גיל הנהג, סוג הרכב, ההיסטוריה של הנהג ועוד. לכן כשאנחנו ניגשים אל חברה כזו או אחרת בשביל לברר מחירים של פוליסות, אזי שכל חברה תתייחס למאפיינים בצורות שונות ולכן גם כל אחת תקבע את העלויות בצורה אחרת לגמרי.

 

איך עושים השוואת מחירים בצורה נכונה?

הדרך הטובה ביותר לעשות השוואת מחירים עבור ביטוח חובה היום, היא באמצעות אתר Wobi. באתר אפשר לקבל הצעות מחברות ביטוח שונות ואז לבצע השוואה ביניהן. בצורה כזו אנחנו יכולים לקבל את התמונה המלאה של העלויות ולהחליט איזו פוליסה הכי משתלם לנו לרכוש.

חשוב מאוד לעשות את ההשוואה אחרי שאנחנו לומדים על הפוליסות בכלל ובפרט על המאפיינים שלנו, בשביל לדעת איך הן יכולות להשפיע על העלות של הפוליסה.