אודות

קבלו הלוואה בתנאים מעולים

המרכז להלוואות בערבות מדינה מתמחה ספציפית במתן שירותי אשראי לעסקים במסגרת התכנית הלאומית להלוואות בערבות מדינה. לאורך 10 שנות פעילותו, רכש המרכז יכולות מתקדמות מאוד בליווי תהליכים של בקשת הלוואה, ניהול ההתקשרות מול משרדים מייצגים ומקסום זכויות מבקש ההלוואה. את שירותיו מספק המרכז למאות ואלפי בתי עסק בכל רחבי הארץ, תוך הקפדה על עקרון מוביל אחד – מקסום הערך ללקוח, גם מול המדינה, גם מול המשרדים המייצגים וגם מול הבנקים המספקים את ההלוואה בפועל.

הלוואות בערבות מדינה

בכדי לתמוך במגזר העסקים הקטנים והבינוניים, מנהלת מדינת ישראל תכנית הלוואות בערבות מדינה. תכנית זו מאפשרת לכל בית עסק להגיש בקשה לקבלת הלוואה מהבנקים המשתתפים בתכנית, בערבות של המדינה. ערבות זו מאפשרת לבנק להעניק את ההלוואה בריבית נמוכה יותר ובתנאים נוחים יותר ולעיתים מהווה תנאי הכרחי בעצם אישור ההלוואה. המרכז להלוואות בערבות המדינה, באמצעות צוות אנשי הפיננסים המקצועיים שלו, מלווה בתי עסק בכל רחבי הארץ בתהליך הגשת הבקשה וניהול התהליך עד לקבלת ההלוואה לחשבון הבנק.

מה אתם מקבלים במסגרת השירות?

במסגרת שירותי המרכז, תוכלו ליהנות מליווי צמוד של איש פיננסים מקצועי, סיוע בגיבוש כלל המסמכים הנדרשים להגשת הבקשה לרבות תכנית עסקית מתומצתת, התנהלות מול הרשויות והגורמים המעורבים בתהליך, התדיינות על תנאי ההלוואה והשלמת התהליך בצורה המהירה ביותר והחסכונית ביותר עבורכם.

הזכות להגיש בקשה לקבלת הלוואה בערבות מדינה היא זכות רוחבית המוענקת לכל עסק בישראל, אך הזכות גם לקבל את ההלוואה היא מצומצמת הרבה יותר ומחייבת עמידה בסט של קריטריונים שנקבעו על ידי המדינה. המרכז להלוואות בערבות מדינה יסייע לכם לבדוק את עמידתכם בקריטריונים ולרוב גם לבצע פעולות שתאפשרנה לכם לעמוד בקריטריונים הללו בצורה חוקית ומסודרת. בהמשך לכך, ילווה אתכם המרכז מתחילת התהליך ועד סופו כך שבתקופה הלא פשוטה בה אתם נזקקים להלוואה כזאת, תוכלו להמשיך ולנהל את העסק שלכם בראש שקט מתוך ידיעה ברורה שבימים או השבועות הקרובות, ייכנס הכסף המיוחל אל חשבון הבנק שלכם ויאפשר לכם להמשיך קדימה בכל הכוח.